Body Peg

W chwili obecnej body szyte są z różnego rodzaju materiałów w tym przyjemnej i certyfikowanej bawełny. Są bardzo ciepłe, ale i przewiewne, co zapobiega powstawaniu odparzeń na wrażliwym ciele dziecka noszącego pega. Ubranka dla dzieci mogą być uszyte na ramiączkach, z krótkim i długim rękawem oraz posiadać liczne, dekoracyjne wstawki, jak koronki, falbanki a nawet doszyty materiał, imitujący sukienkę czy  modne spodenki z szelkami.  Coraz większym zainteresowaniem cieszą się body PEG, które zaprojektowane zostały dla dzieci, dożywianych przez zagłębnik gastrostomijny zwany pegiem wprost do żołądka.  

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Bezpieczne i komfortowe body PEG, które ułatwią codzienną pielęgnację maluszka.

Jako rodzic dziecka z problemami zdrowotnymi, u  którego zastosowano żywienie do żołądkowe doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest higiena, oraz odpowiednia pielęgnacja okolicy wprowadzenia rurki. Przez wzgląd na miejsce, pielęgnacja jest utrudniona, a niewłaściwie wykonana, może doprowadzić do groźnych dla dziecka stanów zapalnych lub infekcji, dlatego dla rodziców maluszków z PEG, przygotowaliśmy specjalne body z wycięciem na brzuszku, które ułatwią życie codzienne podczas karmienia.

Body PEG zostały zaprojektowane dla wygody i bezpieczeństwa dziecka. Produkowane są z oddychających, hipoalergicznych materiałów, cechujących się estetycznym wyglądem i miękkim, przyjemnym w  dotyku materiałem. Ubrania zostały przygotowane w wielu wariantach, oraz zostały dostosowane do zmieniających się warunków pogodowych, na przykład poprzez zastosowanie długiego  lub krótkiego rękawa. Wychodząc na wprost potrzebom maluszków i ich opiekunów, zdecydowaliśmy się na zastosowanie specjalnego wycięcia na brzuchu, dzięki któremu rodzic  z łatwością może nakarmić dziecko, lub wykonać codzienna pielęgnację, bez konieczności rozbierania dziecka i narażenia go, na podrażnienia w obrębie miejsca wprowadzenia rurki. To jednak nie wszystkie zalety tego rodzaju ubranek. Posiadają one zapięcie nap, czyli bezpieczne, zarazem szybkie do otwarcia zapięcie, które ułatwia dostęp do  brzuszka, oraz zapobiega podrażnieniom. To również doskonały sposób na skuteczne wietrzenie skóry, aby zapobiec jej podrażnieniom i odparzeniom. Takie ubranko, nawet podczas spania maluszka, można z łatwością otworzyć nie rozbudzając go.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

jesteśmy jednym z Polskich producentów wysokiej jakości ubranek dla dzieci, między innymi dla tych, które borykają się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, oferujemy wysokiej jakości body PEG, które w 100% uszyte zostały z bawełny. Ubranka są miękkie, ciepłe i przewiewne. Nie krępują ruchów dziecka, posiadają bezpieczne zapięcie , zarówno w kroczu, jak i na brzuchu, co ułatwia pielęgnację. Posiadamy szeroki wybór kolorów oraz rozmiarów, które wahają się od 50 do 164 cm, dlatego z łatwością można dopasować je do indywidualnych potrzeb dziecka.
Warto zwrócić uwagę na wysoką jakość materiału, jaki został użyty do ich produkcji. Jest pochodzenia naturalnego, nie uczula, nie wywołuje podrażnień skóry oraz jest bardzo ciepły, a to zasługa użytej bawełny z certyfikatem. Kolor jest bardzo trwały. Body nie przebarwiają się ani nie blakną, dlatego przez długi czas, zachowują ładny wygląd. Ułatwiają pielęgnację, ale również chronią miejsce wprowadzenia rurki przed ingerencją dziecka, lub omyłkowymi podrażnieniami. Ułatwia nie tylko pielęgnację skóry, ale również wietrzenie jej, kontrole lekarskie oraz wiele innych, codziennych czynności, niezbędnych do wykonania podczas opieki nad dzieckiem, u którego zastosowano PEG.

Podsumowanie

Body PEG sprawdzi się szczególnie zimową porą, kiedy temperatura spada i w pomieszczeniu, w którym przebywa dziecko, jest nieco chłodniej. a oczywiste jest to, że dzieci mają obniżą odporność, dlatego z pozoru niewinna, chłodna pogoda, może okazać się początkiem infekcji, Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, zmniejsza się ryzyko infekcji, dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup naszych ubranek dla dzieci z żywieniem do żołądkowym.

Koszyk